Hakkımızda

ILC Akademi, günümüzde her bireyin birbirinden farklı öğrenim disiplinine sahip olduğunun bilinciyle hareket eden..

“Innovative Learning Center (ILC), Türkiye’de bir ilke imza atarak lise öğrencilerini hayata ve üniversiteye hazırlayan koçluk destekli bir merkezdir. Misyonumuz, öğrencilerimizin potansiyellerini keşfederek onları analiz edip bireysel yolculuklarında rehberlik etmek ve ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği bir ortam sağlamaktır.

Lise öğrencilerinin başarılı ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri için kapsamlı bir eğitim ve koçluk programı sunuyoruz. Öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmak ve 21. yüzyıl yetkinliklerini geliştirmek amacıyla özelleştirilmiş dersler, atölyeler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Bunun yanı sıra, Türkiye ve yurtdışındaki üniversiteleri hedefleyen öğrencilerimize üniversite başvuruları, özgeçmiş hazırlığı ve burs fırsatları konusunda rehberlik sağlıyoruz. Kapsamlı koçluk programımız ve deneyimli danışmanlarımız, öğrencilerimizin doğru kararlar vererek hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yanlarında yer alır.

Amacımız, başarıyı sadece akademik alanda değil, aynı zamanda karakter gelişimi, liderlik becerileri ve sosyal sorumluluk bilinci üzerine de inşa etmektir. Böylece, öğrencilerimiz başarılı, yenilikçi, mutlu ve ülkesine faydalı dünya insanları olarak yetişir.

ILC, çocuğunuzun geleceğini şekillendiren bir adım atarken, ailelerin gözü arkada kalmasını engellemek için çabalayan bir merkezdir. Sizleri, öğrencilerimizin potansiyellerini keşfetmeye, hayallerini gerçekleştirmeye ve kendilerini en iyi versiyonlarıyla tanımaya davet ediyoruz.”